Náš tým

  Naše vize

Mnozí z nás "pejskařů" žije uspěchaným životem, máme náročné zaměstnání, s přáteli komunikujeme prostřednictvím sociálních sítí a snažíme se užít si každou volnou chvíli v našem uspěchaném životě. Jsme rádi, pokud si najdeme čas jako chovatelé, majitelé psů a handleři aktualizovat informace na našich webových stránkách a každodenní marketing bohužel jde mnohdy stranou. To byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli připravit projekt DOGFORSHOW, který má sloužit právě "pejskařům".

Také jsme "pejskaři" a rádi bychom zjednodušili život nejen nám, ale Vám všem, strávili jsme tisíce hodin přípravou projektu, jeho programováním, investovali jsme nemalé peníze, abychom svým projektem zjednodušili život chovatelům a majitelům čistokrevných psů, handlerům.

Naší vizí je, aby se DOGFORSHOW stal místem, kde se bude setkávat velká mezinárodní komunita "pejskařů" a zároveň mohou sdílet své dosažené úspěchy s ostatními, komunikovat s přáteli, prezentovat své šampiony na fotografiích nebo videích, informovat o plánovaných vrzích, nebo nabídnout čistokrevné štěňátka na prodej a sdílet vše z jednoho místa i prostřednictvím jiných sociálních sítí. DOGFORSHOW je dostupné i na mobilních zařízeních jako jedna z mála sociálních sítí pro "pejskaře", informace si můžete jednoduše aktualizovat kdykoliv například přímo z místa výstavy.

"Doufáme, že náš projekt se Vám bude líbit a budeme rádi, pokud budete sdílet naši vizi, podpoříte nás a spolu s námi vytvoříte projekt ještě lepší."