Náš tím

  Naša vízia

Mnohí z nás “psíčkárov” žijeme uponáhľaným životom, máme náročné zamestnania, s priateľmi komunikujeme prostredníctvom sociálnych sietí a snažíme sa užiť si každú voľnú chvíľu v našom uponáhľanom živote. Sme radi, pokiaľ si nájdeme čas ako chovatelia, majitelia psov a handleri aktualizovať informácie na našich webových stránkach a každodenný marketing bohužial ide veľakrát bokom. To bol jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pripraviť projekt DOGFORSHOW, ktorý má slúžiť práve “psíčkarom”.

Tiež sme “psíčkari” a radi by sme zjednodušili život nielen nám, ale Vám všetkým, strávili sme tisíce hodín prípravou projektu, jeho programovaním, investovali sme nemalé peniaze, aby sme svojím projektom zjednodušili život chovateľom a majiteľom čistokrvných psov, handlerom.

Našou víziou je, aby sa DOGFORSHOW stal miestom, kde sa bude stretávať veľká medzinárodná komunita “psíčkarov” a zároveň môžu zdielať svoje dosiahnuté úspechy s ostatnými, komunikovať s priateľmi, prezentovať svojich šampiónov na fotografiách alebo videách, informovať o plánovaných vrhoch, či ponúknuť čistokrvné šteniatká na predaj a zdieľať všetko z jedného miesta aj prostredníctvom iných sociálnych sietí. DOGFORSHOW je dostupné aj na mobilných zariadeniach ako jedna z mála sociálnych sietí pre “psíčkarov”, informácie si môžete jednoducho aktualizovať kedykoľvek napríklad priamo z miesta výstavy.

"Dúfame, že náš projekt sa Vám bude páčiť a budeme radi, pokiaľ budete zdielať našu víziu, podporíte nás a spolu s nami vytvoríte projekt ešte lepší."